• Štefánikova 21, 91701 Trnava, SVK
  • Zavolať: +421 944 005 007

Naše eventy

Organizujeme nezabudnuteľné udalosti

Naše evenety

Náš tím je pripravený poskytnúť vám pomoc a podporu pri organizovaní vašich podujatí. Nech už plánujete firemnú párty, otvárací event v bare alebo oslavu, my sa postaráme o to, aby bolo vaše podujatie nezabudnuteľné.

Profesionálne organizovanie a plánovanie

Spolupráca s našou eventovou agentúrou vám zabezpečí profesionálnu organizáciu a plánovanie vašich podujatí. S našim skúseným tímom odborníkov sa postaráme o výber vhodného miesta, koordináciu logistiky a dodávateľov, zatiaľ čo vy sa môžete sústrediť na iné záležitosti.

Kreatívne a inovatívne nápady

Máme bohaté skúsenosti s tvorbou unikátnych a nezabudnuteľných udalostí pre firmy i jednotlivcov. Spolupráca s nami vám otvorí dvere k novým a inovatívnym nápadom pre vaše podujatie. Navrhneme originálne témy, výzdobu, interaktívne aktivity a ďalšie prvky, ktoré pomôžu vytvoriť výnimočný zážitok pre vašich účastníkov.

Šetríme Váš čas a peniaze

Ďalším bonusom našej spolupráce je, že vám ušetríme čas i peniaze! Zabezpečíme reklamu a zviditeľníme vašu firmu alebo podnik, čo vám ušetrí čas a námahu. Navyše, náklady na podujatie čiastočne hradia naši partneri a sponzori, čo vám zaručuje výhodnú cenu.

Video Disco Party

Vráťte sa v čase s našou Video Disco Party! Od rokov 70-tych až po milénium – príďte a vychutnajte si mix najlepších hitov. S našimi DJmi a ich jedinečnými setmi sa nebudete chcieť posadiť.