• Štefánikova 21, 91701 Trnava, SVK
  • Zavolať: +421 944 005 007

Naše priestory

Toto su priestory ktoré ponúkame

Čarovné miesta

Kaštieľ ESTERHÁZY

GALANTA

Galanta ležiaca v srdci Matúšovej zeme na Južnom Slovensku bola statkom Esterházyovcov už od 15.storočia. Rodina vo svojom aristokratickom priezvysku už storočia uchováva svoje tunajšie korene a príponu De Galantha. ``Esterhazy de Galanta`` V tejto jedinečnej usadlosti sa nachádzajú až dva kaštiele Esterházyovcov. Menší a skromnejší, pôvodom z konca 15. storočia, postavený v barokovom štýle. Druhý väčší, ktorý bol postavený v roku 1633 bol v roku 2022 uznaný ako kultúrna pamiatka roka s pomedzi 12tich vybraných pamiatok a s presvedčivým náskokom vyhrala ocenenie KPR-FENIX. Sme radi,že naša agentúra Bonbonniere events Vám zabezpečí na nádvorí tohto unikátneho kaštieľa, alebo aj v jeho utrobách event, na ktorý vy a vaši klienti nikdy nezabudnú. Je to nielen kvôli unikátnemu prostrediu a jedinečnú záhradu, ktoré kaštiele ponúkajú,ale aj vďaka pestrej ponuky služieb vieme splniť klientovi aj tie naj náročnejšie požiadavky pre Váš event.

Severná VEŽA

TRNAVA

Historické hradby Trnavy patria k najstarším stredovekým opevneniam slovenských miest. V dobe ich vzniku, v 13.storočí, išlo pravdepodobne o jedno z najväčších opevnení v Uhorsku. V súčasnosti toto opevnenie v sebe ukrýva jedinečný trojposchodový priestor s terasou a jedinečným výhladom na pýchy Trnavy.
Severná veža si už za svoju krátku novodobú históriu získala priazeň a obľubu mnohých obyvateľov a návštevníkov Trnavy. Doprajte si kúsok pôžitku v tom najlepšom, čo Trnava ponúka a staňte sa súčasťou modernej histórie Severnej veže.
Severná veža je miestom, ktoré vás upúta svojou históriou, no zároveň zachová komfort a pohodlie moderného minimalizmu, ktorý je charakteristický pre celý interiér. Ten je funkčne navrhnutý pre dokonalý zážitok z priestorov a skvelej ponuky baroveho konceptu. Priestor je limitovaný počtom ľudí do 80, no pre dokonalý comfort, doporučujeme kapacitu eventu cca 50 osôb.