• Štefánikova 21, 91701 Trnava, SVK
  • Zavolať: +421 944 005 007

Najväčší vianočný večierok

Najväčší vianočný večierok

Vianoce sú pomaly za rohom a opäť sa stretneme s tými, ktorých sme dlho nevideli. Mysleli ste už ale na tých, s ktorými ste v kontakte dennodenne? Aj vaši kolegovia či zamestnanci si zaslúžia trochu zábavy!

Ak aj vy premýšľate, kam ich tento rok vziať pred Vianocami, no nemáte čas zorganizovať firemnú párty alebo vymýšľať program, či zháňať na poslednú chvíľu voľné miesta v baroch či reštauráciách, máme tu pre vás riešenie.

Príďte všetci spolu na NAJVÄČŠÍ VIANOČNÝ VEČIEROK v stredu 14.12.2022 od 17:00 do KC na Štefánikovej ulici v Trnave. V exkluzívnych priestoroch kultúrneho centra Malý Berlín vás bude čakať nezabudnuteľný event, kde si každý nájde to svoje a kde si s kolegovcami, zamestnancami či priateľmi užijete bezstarostné chvíle mimo pracovného nasadenia.

Večierok začína podvečer video oldies setom a neskôr o 19:30 ho vystrieda hudobné
vystúpenie pôvabnej huslistky Michelle a saxofonistu Mária Beláka. V kombinácii s tanečnou zábavou pod vedením legendárneho DJ Hajtkoviča budete na túto párty ešte dlho spomínať.

Celý čas budete mať k dispozícii štyri bary, zabávať sa môžete až do tretej rána a pomedzi to si nezabudnite zvečniť svoje spomienky na túto párty pri fotostene. Tak sa vám nestane, že si nebudete nič pamätať. Či? My sa postaráme o program, welcome drink a catering s jedinečnou atmosférou, zatiaľ čo vy budete utužovať pracovné vzťahy v srdci Trnavy.

Uniknite od pracovných starostí a vychutnajte si prichádzajúce Vianoce všetkými zmyslami. Tešíme sa na vás na Najväčšom
vianočnom večierku nielen pre vašu firmu!

zakúpite na predpredaj.sk