• Štefánikova 21, 91701 Trnava, SVK
  • Zavolať: +421 944 005 007

Bonbonniere Winter Party

Bonbonniere Winter Party

Z vianočných trhov na Trojičnom námestí v Trnave rovno do Berlína v priebehu pár minút? V piatok 02.12.2022 bude aj toto možné.

Pozvite svojich priateľov a zabavte sa na najväčšej WINTER PARTY vo výnimočnom priestore KC Malý Berlín, z ktorej sa vám nebude chcieť odísť!

Tešiť sa môžete na skvelých skúsených DJs, ktorí sa postarajú o ten najlepší sound a zábavu spoza gramcov. Užijete si hity rokov deväťdesiatych, nultých až po súčasnosť. Dancefloor, funky, groovehouse ocení každý milovník dobrej hudby a ten, kto toto nepozná, tomu určite príde na chuť. Začíname už o 18:00! Ako welcome drink bude pripravený pohár prosecca, alebo miešaný drink.

Rozmanitosť okrem hudby nájdete aj na troch baroch so širokou ponukou drinkov. Milí páni, v Gentleman bare nájdete bohatý výber rumov, whisky či cigár. Drahé dámy, pre vás bude otvorený Ladies bar so skvelým výberom miešaných nápojov.

Pre všetkých bude dostupný aj Amarillo bar s prekvapením od barmanov. Ak v predošlých dvoch baroch nenájdete to, po čom vaše srdce baží, na bare Amarillo vám sny splnia.

Po návšteve trnavských vianočných trhov vás budeme čakať v Malom Berlíne. Príďte sa zahriať a zabaviť! Zvládne to niekto potiahnuť až do záverečnej o tretej ráno?

vstupne 5.00eur

zakúpite na predpredaj.sk